Wiosna zawitała do Paczkowa
Tradycyjnie pierwszy dzień wiosny obchodzimy 21 marca, a w Paczkowie ta data stała się powodem do radosnych obchodów. W tym roku dzieci z Publicznego Przedszkola nr 1, Publicznego Przedszkola nr 2 oraz Publicznego Przedszkola nr 3 miały okazję wspólnie uczcić nadejście tej najpiękniejszej pory roku. Towarzyszyli im także podopieczni Środowiskowego Domu Samopomocy, co dodało wydarzeniu szczególnego charakteru.
Najważniejszym punktem obchodów był barwny korowód, który prowadził do rynku. Dzieci, ubrane w kolorowe stroje i trzymające w dłoniach własnoręcznie wykonane kwiaty, z wesołym śpiewem przemaszerowały na rynek gdzie czekał na nie Burmistrz Gminy Paczków Artur Rolka, który z radością przyjął przedszkolaków. Wspólnie z dziećmi wypuścił kolorowe balony w niebo, symbolizujące nadzieję i radość, które niesie ze sobą wiosna.
Jesteśmy pewni, że dzięki tak wspaniałemu powitaniu, wiosna zawita do nas na dobre.
















