Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
 • TAB - Kolejny element
 • SHIFT + TAB - Poprzedni element
 • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Promocja projektu

Brak opisu obrazka

 • Makieta Paczkowa ozdobiła Rynek

  Brak opisu obrazka
  W Paczkowie dzięki realizacji projektu „Paczków i Javornik. Dwa miasta, jedna historia”, czyli adaptacji płyty Rynku pojawiła się kolejna atrakcja turystyczna w postaci makiety w centrum Paczkowa.
  Data publikacji: 03-12-2019 14:10
 • Rekreacyjnie po pograniczu

  Brak opisu obrazka
  Transgraniczny Rajd Rowerowy „Śladami historii Paczkowa i Javornika” za nami, około dwadzieścia przemierzonych kilometrów, uczestnicy podróżowali po pograniczu paczkowsko-javornickim.
  Data publikacji: 16-09-2019 09:47
 • Aplikacja mobilna o Paczkowie już dostępna!

  Brak opisu obrazka
  Na ulicach Paczkowa przy zabytkach można zauważyć tabliczki z kodami QR oraz zapoznać się z informacjami o mieście.
  Data publikacji: 22-10-2019 09:04
 • Transgraniczny Rajd Rowerowy „Śladami historii Paczkowa i Javornika” – zapisy 

  Brak opisu obrazka
  Zapraszamy w sobotę 14 września 2019 r. na Transgraniczny Rajd Rowerowy „Śladami historii Paczkowa i Javornika”. Zapisy na rajd są obowiązkowe! 
  Data publikacji: 14-08-2019 08:55
 • Wieża ratuszowa wyposażona w lunety panoramiczne

  Brak opisu obrazka
  Wieża Ratuszowa w Paczkowie wzbogaciła się o nowe atrakcje turystyczne. Od 31 maja można już podziwiać piękno okolicy, dzięki zamontowanym na tarasie widokowym paczkowskiego ratusza lunetom widokowym. Realizacja zadania powstała w ramach realizacji projektu „Paczków i Javornik. Dwa miasta, jedna historia”, nr reg. CZ.11.2.45/0.0/0.0/15_003/0000287, dofinansowanego w ramach programu INTERREG V-A Republika Czeska–Polska, osi priorytetowej 2 - Rozwój potencjału przyrodniczego i kulturowego na rzecz wspierania zatrudnienia. Od teraz mieszkańcy, ale również turyści mogą dokładnie obejrzeć panoramę miasta. Korzystanie z lunety jest wliczone w cenę biletu wstępu na wieżę. Bilet normalny – 5 zł, ulgowy – 3 zł, grupowy powyżej 10 osób – 2 zł, bilet grupowy szkolny (powyżej 10 osób) – 1 zł. Przypomnijmy, że wieża ratuszowa czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 17.00. Lunety ustawione w takim miejscu pozwolą odwiedzającym cieszyć się pięknymi widokami.    
  Data publikacji:
 • Fontanna na Rynku uruchomiona

  Brak opisu obrazka
  4 czerwca uruchomiono fontannę na paczkowskim Rynku.  Dopiero została włączona, a już cieszy mieszkańców, którzy chętnie relaksują się na ławkach wokół fontanny, słuchają szumu wody i patrzą na mieniące się w słońcu krople wody. Najnowsza atrakcja paczkowskiego rynku jest podświetlana, latem będą mogli się w niej ochłodzić młodsi, i trochę starsi przechodnie. Realizacja zadania powstała w ramach realizacji projektu „Paczków i Javornik. Dwa miasta, jedna historia”, nr reg. CZ.11.2.45/0.0/0.0/15_003/0000287, dofinansowanego w ramach programu INTERREG V-A Republika Czeska–Polska, osi priorytetowej 2 - Rozwój potencjału przyrodniczego i kulturowego na rzecz wspierania zatrudnienia.
  Data publikacji:
 • FREE WALKING TOUR - bezpłatne zwiedzanie Paczkowa

  Brak opisu obrazka
  Data publikacji:
 • Szlachta pogranicza paczkowsko-javornickiego oczami Eugeniusza Mazurkiewicza

  Brak opisu obrazka
  11 kwietnia br. miało miejsce drugie już spotkanie w ramach „Wspólnego czytania” realizowanego w związku z projektem pn. „Paczków i Javorník. Dwa miasta, jedna historia”.
  Data publikacji:
 • Wspólne czytanie w Javorniku

  Brak opisu obrazka
  W ramach projektu pn. „Paczków i Javorník. Dwa miasta, jedna historia”  zaplanowano kilka działań promocyjnych, jednym z nich było wydanie publikacji książkowej „Szlachta pogranicza paczkowsko-javornickiego”.
  Data publikacji:
 • Powstają pierwsze podziemne kosze selektywnej zbiórki odpadów

  Brak opisu obrazka
  Nowa nawierzchnia rynku i montaż oświetlenia to nie wszystko, z czego korzystać będą mieszkańcy, po zakończeniu największego, paczkowskiego projektu budowlanego w ostatnich latach.
  Data publikacji: